Cenas un procedūras apraksts

„Body Shape” limfas stimulācijas masāžas studijā iespējams iegādāties abonementus - 60 min, 45 min un 36 min procedūrām. 

Abonementi
36 min 
45 min
60 min
5 procedūras 50€ /40€/* 55€ /44€/* 65€ /52€/*
10 procedūras 95€ /76€/* 105€ /84€/* 115€ /92€/*
15 procedūras 135€ /108€/* 150€ /120€/* 165€ /132€/*
20 procedūras 160€ /128€/* 180€ /144€/* 200€ /160€/*

*Ar Body Shape un Goda Ģimenes klienta kartēm 20% atlaide. (Body Shape klienta karte - 14€). Limfas masāžas procedūras cenā ietilpst infrasarkano staru terapija, hromoterapija, speciālista konsultācija, apkārtmēru un ķermeņa masas indeksa, nepieciešamo dienas kaloriju skaita noteikšana, kā arī individuālas programmas izstrāde mērķu sasniegšanai.

Abonementa derīguma termiņš ir 3 mēneši, skaitot no pirmās apmeklējuma reizes. Abonementa pagarināšana par vienu mēnesi - 12€.

Piedāvājam iegādāties arī dāvanu kartes ar derīguma termiņu - 6 mēneši. 

 Roller

NOSACĪJUMI PAR KLIENTA DATU IZMANTOŠANU. Klienta sniegtie dati tiek izmantoti tikai, lai sazinātos ar klientu par rezervācijas izpildi, nosūtītu rēķinu vai precizētu citu, ar veikto rezervāciju saistītu informāciju.

NAUDAS ATMAKSA. Pakalpojuma sniedzējs neveic naudas atgriešanu par iegādātajiem abonementiem (saskaņā ar 20.05.2015. MK noteikumu „Noteikumi par distances līgumu”), izņemot gadījumus, kad pakalpojuma sniedzējs neparedzētu iemeslu dēļ nevar nodrošināt pakalpojumu.  Šādā gadījumā pakalpojuma sniedzējs sazinās ar klientu, vienojoties par naudas atmaksu vai rezervācijas laika maiņu.

CITI NOSACĪJUMI. Klientam ir iespēja bez papildu samaksas pēc paša gribas nodot abonementu izmantošanai citai personai, par to iepriekš informējot pakalpojuma sniedzēju. 

PROCEDŪRAS APRAKSTS

Limfas stimulācijas masāža piemērota dažāda vecuma sievietēm svara, auguma, ādas stāvokļa un pašsajūtas uzlabošanai. Efekts un izmaiņas organisma limfātiskajā sistēmā jūtamas jau pēc pirmajām 3 apmeklējuma reizēm, bet acīmredzamam rezultātam nepieciešamas 15 apmeklējuma reizes, kur vienas masāžas garums ir 60 min un apmeklējums - divas, trīs reizes nedēļā vai 20 apmeklējuma reizes, ja izvēlēts īsāks vienas masāžas garums 36 vai 45 min (pirmajās divās nedēļās masāža jāveic 5 reizes nedēļā, nākamajās divās nedēļās - 4 reizes nedēļā, 5. nedēļā - 2 reizes nedēļā). 

Masāžas laikā uz aparāta izmasēsiet pēdas, augšstilbus, apakšstilbus, dibenu, vēdera augšējo un apakšējo daļu, sānus, rokas un muguru.

Pirms procedūras jāizdzer vismaz glāze ūdens un arī masāžas laikā jābūt līdzi ūdenim, jo tas ir galvenais avots, kas palīdz darboties limfātiskajai sistēmai. Uz nodarbību līdzi jāņem T-krekls, legingi, zeķītes un ūdens!

Kontrindikācijas:

 • sirds mazspēja
 • elektrokardiostimulators
 • tromboze vai vēnu iekaisums
 • mainīgs asinsspiediens
 • stipra astma
 • epilepsija
 • grūtniecība
 • jaunajām māmiņām līdz bērna 6 mēneša vecumam
 • pēcoperācijas periods.

LIMFODRENĀŽAS APARĀTI

"Body Shape" limfas stimulācijas masāžas studija piedāvā mūsdienīgus aparātus, kas aprīkoti ar pēdējās paaudzes ādas stāvokļa uzlabošanas funkcijām – hromoterapiju, jonizāciju, kolagēna un infrasarkanajiem stariem:

 • Infrasarkanie stari ar siltuma palīdzību paplašina kapilāros asinsvadus un uzlabo asinsriti, atbrīvo no stresa, noguruma, saspringuma un palīdz veģetatīvo slimību ārstēšanā, kā arī citām asinsvadu pataloģijām. Infrasarkanais siltums veicina vielmaiņas darbību, tauku izvadīšanu no organisma, palīdz saglabāt slaidu un tvirtu augumu, paaugstina enerģiju, kā arī atjauno ādu un audus.  Šo staru ietekmē organisms reaģē, izvadot toksīnus sviedru un urīna veidā.
 • Hromoterapija ir kosmētikas metode, kas ar krāsu palīdzību iedarbojas uz organismu un cilvēka pašsajūtu. Krāsai ir labvēlīga ietekme arī uz ādas stāvokli un ārējo izskatu, kā arī tai ir apbrīnojamas attīrošas un imunostimulējošas īpašības. 
 • Jonizācijas funkcija bagātina gaisu ar negatīvi lādētiem aerojoniem un vienlaikus attīra to no putekļiem, dažādām sēnītēm, vīrusiem, kukaiņu un mājdzīvnieku mikrodaļinām un nepatīkamiem aromātiem. Jonizatora radītie stari iznīcina baktērijas un citus slimību izraisītāju mikroorganismus, kā arī dezifincē ierīci un telpu. Īpaši iesakām to pēc akūtām un hroniskām elpceļu slimībām, elpceļu infekciju profilaksei. Jonizācijas stari atvieglos alerģijas ārstēšanu, palīdzēs atgūt spēkus liela noguruma gadījumā, sekmēs vielmaiņas uzlabošanos un palīdzēs tikt galā ar nomāktu garastāvokli, galvassāpēm un stresu. 
 • Kolagēns. Dažādu nelabvēlīgu faktoru ietekmē (UV stari, sauss gaiss, slimības, novecošana) kolagēna daudzums ādā samazinās, kā rezultātā mazinās tās elastība un mitruma līmenis. Kolagēna lampu gaismas viļņi iekļūst dziļi ādas šūnās, stimulējot ādā metabolismu, dabisku kolagēnu un elastāna izstrādāšanos visos ādas slāņos, uzlabojot ādas tonusu, tvirtumu un elastību. 

Masāžas laikā uz limfodrenāžas aparāta displeja var sekot līdzi sadedzināto kaloriju skaitam, iespējams regulēt intensitāti, kā arī ieslēgt vai izslēgt infrasarkanās gaismas indikatoru.

Pierakstīties uz limfas stimulācijas masāžu var, zvanot pa tel. 227 27 228 vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Body Shape - Tavai labsajūtai un enerģijai!