Cenas un procedūras apraksts

BODY ROLL limfodrenāžas masāža (vienreizējs apmeklējums): 36min - 10€, 45min - 11€, 60min - 13€. 

Abonementi BODY ROLL

36 min 

45 min

60 min

5 nodarbības 50€/40€* 60€/50€* 65€/52€*
10 nodarbības 95€/75€* 105€/85€* 115€/92€*
15 nodarbības 135€/105€* 150€/120€* 165€/132€*
20 nodarbības 160€/128€* 180€/144€* 200€/160€*

BODY SHAPE vakuuma masāža (vienreizējs apmeklējums): 30min - 15€.

Abonementi BODY SHAPE 

Cena € 

5 nodarbības x 30 min 65€/52€*
10 nodarbības x 30 min 115€/92€*
15 nodarbības x 30 min 140€/112€*
20 nodarbības x 30 min 155€/124€*

*Ar Body Shape un Goda Ģimenes klienta kartēm 20% atlaide. (Body Shape klienta karte - 14€). Nodarbības cenā ietilpst infrasarkano staru terapija, hromoterapija, speciālista konsultācija, apkārtmēru un ķermeņa masas indeksa, nepieciešamo dienas kaloriju skaita noteikšana, kā arī individuālas programmas izstrāde mērķu sasniegšanai.

Abonementa derīguma termiņš ir 3 mēneši, skaitot no pirmās apmeklējuma reizes. Abonementa pagarināšana par vienu mēnesi - 12€.

Piedāvājam iegādāties arī dāvanu kartes ar derīguma termiņu - 6 mēneši. 

 

NOSACĪJUMI PAR KLIENTA DATU IZMANTOŠANU. Klienta sniegtie dati tiek izmantoti tikai, lai sazinātos ar klientu par rezervācijas izpildi, nosūtītu rēķinu vai precizētu citu, ar veikto rezervāciju saistītu informāciju.

NAUDAS ATMAKSA. Pakalpojuma sniedzējs neveic naudas atgriešanu par iegādātajiem abonementiem (saskaņā ar 20.05.2015. MK noteikumu „Noteikumi par distances līgumu”), izņemot gadījumus, kad pakalpojuma sniedzējs neparedzētu iemeslu dēļ nevar nodrošināt pakalpojumu.  Šādā gadījumā pakalpojuma sniedzējs sazinās ar klientu, vienojoties par naudas atmaksu vai rezervācijas laika maiņu.

CITI NOSACĪJUMI. Klientam ir iespēja bez papildu samaksas pēc paša gribas nodot abonementu izmantošanai citai personai, par to iepriekš informējot pakalpojuma sniedzēju. 

ROLL SHAPER trenažieris

"Body Shape" limfas stimulācijas masāžas studija piedāvā mūsdienīgus masāžas trenažierus, kuri ir aprīkoti ar pēdējās paaudzes ādas stāvokļa uzlabošanas funkcijām – hromoterapiju, jonizāciju, kolagēna un infrasarkanajiem stariem:

 • Infrasarkanie stari ar siltuma palīdzību paplašina kapilāros asinsvadus un uzlabo asinsriti, atbrīvo no stresa, noguruma, saspringuma un palīdz veģetatīvo slimību ārstēšanā, kā arī citām asinsvadu pataloģijām. Infrasarkanais siltums veicina vielmaiņas darbību, tauku izvadīšanu no organisma, palīdz saglabāt slaidu un tvirtu augumu, paaugstina enerģiju, kā arī atjauno ādu un audus.  Šo staru ietekmē organisms reaģē, izvadot toksīnus sviedru un urīna veidā.
 • Hromoterapija ir kosmētikas metode, kas ar krāsu palīdzību iedarbojas uz organismu un cilvēka pašsajūtu. Krāsai ir labvēlīga ietekme arī uz ādas stāvokli un ārējo izskatu, kā arī tai ir apbrīnojamas attīrošas un imunostimulējošas īpašības. 
 • Jonizācijas funkcija bagātina gaisu ar negatīvi lādētiem aerojoniem un vienlaikus attīra to no putekļiem, dažādām sēnītēm, vīrusiem, kukaiņu un mājdzīvnieku mikrodaļinām un nepatīkamiem aromātiem. Jonizatora radītie stari iznīcina baktērijas un citus slimību izraisītāju mikroorganismus, kā arī dezinfincē ierīci un telpu. Īpaši iesakām to pēc akūtām un hroniskām elpceļu slimībām, elpceļu infekciju profilaksei. Jonizācijas stari atvieglos alerģijas ārstēšanu, palīdzēs atgūt spēkus liela noguruma gadījumā, sekmēs vielmaiņas uzlabošanos un palīdzēs tikt galā ar nomāktu garastāvokli, galvassāpēm un stresu. 
 • Kolagēns. Dažādu nelabvēlīgu faktoru ietekmē (UV stari, sauss gaiss, slimības, novecošana) kolagēna daudzums ādā samazinās, kā rezultātā mazinās tās elastība un mitruma līmenis. Kolagēna lampu gaismas viļņi iekļūst dziļi ādas šūnās, stimulējot ādā metabolismu, dabisku kolagēnu un elastāna izstrādāšanos visos ādas slāņos, uzlabojot ādas tonusu, tvirtumu un elastību. 

 

Procedūras apraksts

Masāža piemērota dažāda vecuma sievietēm svara, auguma, ādas stāvokļa un pašsajūtas uzlabošanai. Efekts un izmaiņas organisma limfātiskajā sistēmā jūtamas jau pēc pirmajām 3 apmeklējuma reizēm, bet acīmredzamam rezultātam nepieciešamas 15 apmeklējuma reizes - divas, trīs reizes nedēļā vai 20 apmeklējuma reizes, ja izvēlēts īsāks vienas masāžas garums 30 vai 45 min (pirmajās divās nedēļās masāža jāveic 5 reizes nedēļā, nākamajās divās nedēļās - 4 reizes nedēļā, 5. nedēļā - 2 reizes nedēļā). Masāžas laikā uz aparāta izmasēsiet pēdas, augšstilbus, apakšstilbus, dibenu, vēdera augšējo un apakšējo daļu, sānus, rokas un muguru.

Masāžas laikā uz aparātu displeja var sekot līdzi sadedzināto kaloriju skaitam, iespējams regulēt intensitāti, kā arī ieslēgt vai izslēgt infrasarkanās gaismas indikatoru.

BODY SHAPE vakuuma trenažieris 

Trenažieris, kurš izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, apvieno kustību un vakuumu ar mērķi ļoti īsā laikā samazināt apjomu vienlaicīgi trijās problemātiskajās zonās - vēdera, sēžamvietas un kāju rajonā. Kā arī kopumā uzlabo ādas tvirtumu un izskatu.

 • 98 % gadījumos ir novērojams līdz 30 cm ķermeņa apjoma zudums tauku nogulšņu problemātiskajās zonās (uz vēdera, sēžamvietas, gurniem un kājām)
 • vakuuma un infrasarkano staru rezultātā tauki sadeg 4 reizes ātrāk;
 • svara samazinājums līdz 10 kg;
 • 77% gadījumos pilnīgi pazūd celulīts.

 Sasniegtie rezultāti pēc 20 nodarbībām saglabājas vairāku mēnešu garumā. Zaudētais liekais tauku slānis un celulīts ķermeņa problemātiskajās vietās neatgriežas ar uzviju.

 

 

Papildus ieteikumi, uzsākot nodarbības ar Body Shape trenažieriem:

 1. Uz nodarbību jāierodas sporta apģērbā, ķermeņa apakšdaļai jābūt pēc iespējas atsegtākai.
 2. Nodarbības laikā jāizdzer 0,5 L ūdens, jo notiek organisma attīrīšana no toksīniem.
 3. Pirms nodarbības ieteicams izdzert kokteili, kas sastāv no ogļhidrātiem vai vismaz glāzi ūdens, savukārt pēc nodarbības kokteili, kurā ietilpst proteīni.
 4. Aizliegts lietot kosmētiku, kas nav paredzēta vakuuma trenažierim.
 5. Nav ieteicama fiziska slodze pirms un pēc vakuuma trenažiera apmeklējuma, kā arī nav ieteicams ievērot diētas.

Kontrindikācijas: 

 • menstruācija un grūtniecība
 • spēcīga astma
 • sirds slimības un kardiostimulatori
 • iekaisums un paaugstināta temperatūra
 • onkoloģijas slimības, epilepsija, cukura diabēts
 • ādas slimības, vaļējas brūces
 • tromboze, varikozas vēnas, vēnu iekaisums
 • osteoporoze (kaulu saslimšanas)
 • mainīgs vai augsts asinsspiediens
 • smagas reimatiskas slimības
 • māmiņas, kuras vēl baro savus mazuļus (līdz 6 mēnešiem pēc dzemdībām)
 • pēcoperācijas periods.

Pierakstīties uz nodarbībām var, zvanot pa tel. 227 27 228 vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Body Shape - Tavai labsajūtai un enerģijai!