Par mums

"Body Shape" limfas stimulācijas masāžas studija ir aprīkota ar pēdējās paaudzes limfodrenāžas aparātiem, pateicoties kuriem īsā laika periodā iespējams ne tikai samazināt svaru un apkārtmērus, bet arī uzlabot ādas stāvokli, attīrīt organismu, stiprināt imūnsistēmu, aktivizēt vielmaiņu, stimulēt asinsriti un iegūt papildu enerģiju. Turklāt iespējams mazināt celulītu, tūsku, stresu, bezmiegu un nogurumu.

Limfas stimulācijas masāžas aparāti ir aprīkoti ar infrasarkano staru, hromoterapijas, kolagēna un jonizācijas funkcijām, kas pastiprina masāžas efektivitāti vairākkārtīgi. Savukārt studijas interjers ir iekārtots tā, lai ikviens justos komfortabli.

Limfas stimulācijas masāža piemērota dažāda vecuma sievietēm svara, auguma, ādas stāvokļa un pašsajūtas uzlabošanai. Jo īpaši jaunajām māmiņām, kurām nepieciešams ātri atgūt formu.

Nāc un izmēģini 10 minūtes pilnīgi bez maksas!

Nodarbības notiek pēc iepriekšēja pieraksta.

Kuršu iela 18, 2.stāvs (Kuršu Centrs), Liepāja,  tel. 227 27 228, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Body Shape - Tavs skaista auguma eksperts! 

Bodyshape