Limfodrenāžas masāžas nozīme

Jau pēc pirmās apmeklējuma reizes ir jūtams, ka limfas stimulācija, vielmaiņa un asins cirkulācija ir aktivizēta - organismā notiek attīrīšanās procesi un dabiskā veidā tiek izvadīti toksīni. Visi šie procesi veicina svara samazināšanu, veselības stāvokļa, pašsajūtas, ādas stāvokļa uzlabošanu un tūskas, noguruma, stresa mazināšanos. Tāpat masāža ar rullīšu aparātu relaksējoši iedarbojas uz nervu sistēmu un stiprina muskulatūru, nervu sistēmu.

Limfas stimulācijas masāžas ietekme:

  1. Uz veselību. Uzlabojas limfas un asins cirkulācija, zarnu trakta darbība, locītavu stāvoklis un samazinās tūska, pietūkums, galvas sāpes, ādas slimību simptomi, kā arī notiek nevajadzīgu toksīnu izvadīšana.  
  2. Uz ārējo izskatu. Samazinās apkārtmēri viduklim, gurniem, augšstilbiem un rokas delmiem, notiek problēmzonu korekcija, samazinās celulīts, uzlabojas un izlīdzinās ādas struktūra, sejas un ķermeņa āda iegūst veselīgu izskatu un notiek atbrīvošanās no atmirušajiem ādas epidermas slāņiem.
  3. Uz muskuļu sistēmu. Uzlabojas muskuļu apgāde ar barības vielām un skābekli, tie tiek stiprināti un atjaunoti.
  4. Uz nervu sistēmu. Pielietojot maigāka režīma masāžas programmu, tiek panākts nomierinošs un relaksējošs efekts. Savukārt, pastiprināta režīmā tiek iegūts stimulējošs efekts - uzlabojas nervu impulsu pārvade un miega kvalitāte. 

Jāņem vērā, ka neatņemama šīs procedūras sastāvdaļa ir ūdens, kas jādzer, gan pirms un pēc procedūras, kā arī tās laikā. 

Pieteikties uz masāžu iespējams, zvanot pa tel. 227 27 228 vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Body Shape - Tavai enerģijai un labsajūtai! 

Home Gallery 1

ATTĪRĪTS ORGANISMS

Home Gallery 2

NOVĒRSTS CELULĪTS UN TŪSKA

Home Gallery 3

STIPRINĀTA IMŪNSISTĒMA

Home Gallery 4

SAMAZINĀTI APKĀRTMĒRI UN SVARS

Home Gallery 6

UZLABOTA PAŠSAJŪTA

Home Gallery 5

TVIRTĀKA ĀDA

Home Gallery 7

LABĀKA MIEGA KVALITĀTE

Home Galerry 8

MAZINĀTS STRESS

Home Gallery 9

SPĒCĪGĀKA MUSKULATŪRA